Телефони компанії

Про нас

Виготовлення санбюлетеня для медичних установ України - один з видів діяльності рекламного агентства "Євгенія плюс". А також виготовлення візиток, рекламних прапорців, друк плакатів, листівок, виготовлення брошур, буклетів, флаєрів, листівок і багато чого іншого в Кропивницьком та Кіровоградській області.

Реклама від РА "Євгенія плюс" (дизайн, поліграфія, зовнішня реклама, сувенірна продукція) - це якісна робота, над виконанням якої стоять досвідчені фахівці. Талановитий, професійний колектив, а також застосування власного новітнього обладнання є запорукою якості нашої продукції і стислих термінів виготовлення замовлень - все це дозволяє оперативно і професійно вирішувати завдання клієнтів компанії, що робить постійну співпрацю приємною і ефективною.

Компанія в цифрах:

- більше 9-ти років на ринку рекламних послуг;
- більше 3000 клієнтів як з України, так і з інших країн (Швеція, Італія, Іспанія, Польща, Білорусь);
- більше 5000 видів рекламних продуктів (від візиток і табличок до білбордів і об'ємних конструкцій);
- мінімальний термін виконання замовлення - 30 хвилин (виготовлення візиток - від розробки дизайну до видачі готової продукції замовнику).

Чому вам вигідно співпрацювати з РА "Євгенія плюс":

1. Дизайн

Розробляємо тільки індивідуальні макети продукції, не використовуємо шаблони. Для економії часу замовника всі робочі моменти обговорюються і затверджуються по електронній пошті. Всі розроблені макети зберігаються в спеціальній базі (вам не доведеться знову витрачати час і кошти на розробку того ж макету через кілька років).

Важливо! Без письмового затвердження макету (в офісі або через електронну пошту) нічого не друкуємо!

2. Якість

Здійснюємо ретельний, постійний контроль якості на всіх етапах виробництва. При виявленні найменшого дефекту замінюємо продукцію або виправляємо недоліки протягом 2-х днів.

3. Терміни

Строго дотримуємося обумовлених термінів. Велика частина продукції (близько 70%) виготовляється протягом тижня з моменту затвердження макету. Але ми завжди намагаємося приємно здивувати наших замовників тим, що замовлення готове достроково.

4. Вартість послуг

Ми розробили програму лояльності для постійних партнерів. При формуванні пропозиції менеджери завжди враховують побажання і можливості наших замовників, тому запропонують вам найбільш оптимальне поєднання ціни-якості-термінів.

5. Сервіс

У вас є можливість замовити поліграфічні послуги і вибрати будь-який зручний для вас режим взаємодії: за телефоном, по електронній пошті або особиста зустріч. Ваш особистий менеджер завжди знайде рішення вашого завдання, погодить з вами терміни і вартість замовлення, проконтролює якість і швидкість його виконання.

Бонус від нас - безкоштовний виїзд заміряють по зовнішній рекламі!

6. Асортимент

Вже зараз ми готові вам запропонувати більше 5000 видів продукції. Але ми не стоїмо на місці, тому асортимент постійно розширюється. Впроваджуємо нові технології - працюємо на випередження ваших очікувань і побажань.

Вся контактна інформація, яка вказана на сайті, є актуальною, тому, якщо вашому бізнесу потрібна гідна реклама, будемо раді співпраці.

Ми впевнені, що наше рекламне агентство «Євгенія плюс» стане вашим другом і помічником у розвитку вашого бізнесу.

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create